Putplastinis inkubatorius: jo pliusai ir priežiūros palengvinimas

Sveiki, išaušo tas laikas kai reikia apginti vieną poziciją. Tai būtų putplastiniai inkubatoriai, dauguma žmonių bijo juos pirkti, nes jų išvalymas po išsiperėjimo yra nemalonus ir sunkokas, nes putplastis yra gan šiurkštaus paviršiaus. Kiti bijo pirkt, nes yra labai daug nekokybiškų putplastinių inkobatorių. Na ir apskritai, neišprusę apie juos prišneka negirdėtų, neregėtų dalykų.

Tada kyla klausimas kaip padaryti putplastį lengai išvalomą? Na, aš turiu keletą pasiūlymų.

1. Visą vidų išklijuoti lipnia plėvele: (https://www.senukai.lt/p/lipnioji-plevele-45-cm/3qit) ji atspari drėgmei, šilumai ir šviesai. Tikrai geras variantas ir gan kokybiškas.

2. Visą vidų nulakuoti vandens pagrindo laku: (https://www.gulbe.lt/lt/Lakas-vidaus-darbams-vandeninis-AQUALAK-blizgantis-0-9l.html) visą inkubatoriaus vidų išvalykite ir nulakuokite su laku, kokių 8-10 sluoksnių, kuo daugiau, tuo bus storesnė ir tvirtesnė plėvelė. Tik prieš lakuojant negalima nuriebalinti acetonu, nes jis ėsdina putplastį. Tiesiog švariai išvalot ir nulakuojat.

Pažiurėkite video, jame papasakojau kuo putplastis yra geriau ir koks būtų geriausias, dar pasakiau ko vengti ir kokie putplasčio pliusai. Žemiau video, pažiurėkit, komentuokit, diskutuokit 😉

Tomas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *