Inkubatorius ir oro maišymas jo viduje

Sveiki visi, jau artėja pavasaris ir dauguma paukštininkų pradeda ruošti inkubatorius. Mes taip pat, tik aš dar bandau išrasti kuo patikimesnį ir sklandesnį jo veikima.

Video aptariu, kokių ventiliatorių iš kinijos vengti (būtinai atkreipkite dėmesį). Iš jų buvau nusipirkęs 12V ir 14cm dydžio ventiliatorių, tai gan didelis, pagalvojau tikrai užteks, bet dėja teko nusiminti. Gamintojas nebuvo paminėjęs kokios jis galios, o paskaičiavus pagal formulę jis siekė tik 1,2W – labai silpnas. Aš sumokėjau 5 eur, dabar mačiau apie 3eur kainuoja. Kai atlikau pirmą bandymą:

Labai nusiminiau, temperatūra kampuose buvo labai netolygi, šokinėjo nuo 36,8°C iki 38°C, tada nusprendžiau uždėti kartono lapą, kad atskirt šildymo elementus nuo pagrindinės perėjimo kameros, tam, kad oras suktusi ratu, nuo kraštų link vidurio. Tada reikalai pagerėjo.

Temperatūra jau pradėjo tolygiau maišytis ir jos pastovumas tilpo i ribas, nuo 37,4°C iki 37,8°C laipsnių. Na, labai nesiplėsiu, prašau pažiūrėkite video, ten viską aiškiau ir smulkiau papasakojau:

P.s – Gavau ventiliatorių iš „LEMONA” 12V 5W, buvau nustebęs jo galingumu, teko sumažinti įtampa iki 8V ir gavosi kažkur 3W.

Tomas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *