Automatinis inkubatoriaus veikimo palaikymas dingus elektrai

Sveiki vis, mes jau pradėjome kiaušinių perinimo sezoną. Kai kažką pradedi, normalu, kad susiduri ir su tam tikrais trikdžiais, kas šiuo atveju yra- elektra. Pas mus naktimis dažnai ji dingsta ir kažkaip baisu yra dėl elektros tiekimo sutrikimo prarasti visus kiaušinukus.

Todėl nusprendžiau pasidaryti automatinį nepertraukiamą elektros šaltinį, kad galėtume naktimis ramiai miegoti. Kilo mintis įsigyti taip vadinamą „UPSA” kuris skirtas kompiuteriui laikinai palaikyti elektros maitinimą dingus elektrai, kad išsaugotumėte saugiai tai ką pradėjote ir ramiai išjungtumėte kompiuterį. Na, kainuoja jie nemažai, o perdarynėt vis tiek reikėtų, kad būtų galima pajungti didesnį akumuliatorių ir nežinia ar upsai užkrautų mašininį akumuliatorių.

Tada nusprendžiau kažką pasidaryt pats. Aš turėjau įtampos keitiklį kuris iš DC-12V pastovios įtampos padaro AC-250V kintamą įtampą. Na, dieną, jei esant namie dingtų elektra, tiesiog rankiniu būdu pasijungtume, bet naktį? Tada kilo mintis panaudot paprasčiausią automatikos magnetinę relę, kaip ir ką dariau, prašau žiūrėti video:

O žemiau esančiame video papasakojau kaip būtent aš jungiau viską:

Pajungimo schema:

Tie, kurie nori prisidėti prie mūsų kūrybos, kviečiame tapti mūsų prenumeratoriais! Kažkokių daug papildomų bonus’ų pažadėti negalime, nes ir toliau norime išlikti tais, kurie dalinasi ir duoda žinias nepriklausomai nuo nieko.Prenumeravęs mus, prisidėsi prie mūsų ateities planų, išreikši palaikymą, parodysi atgalinį ryšį. O mes už tai labai labai dėkingi! ♥

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *