Pasidaryk pats „Akumuliatorinio įrankio akumuliatoriaus remontas” (PAMOKA)

Na, kaip visada, galiu parašyti trumpai ir aiškiai, kad viską pamatysite video, bet pabandysiu ir truputėli raštu paaiškinti ką čia išradinėju. 😉

Daug kas iš jūsų turite namie akumuliatorinį suktuką ir kai nusibaigia jo akumuliatorius, dažniausiai tai būna suktuko gyvenimo pabaiga, gal sakyčiau ne vien suktukų, bet apskritai akumuliatorinių įrankių.

Nauji akumuliatoriai, kaip žinome, nėra pigūs, o senesnio modelio akumuliatoriai kurie padaryti iš NiCd nauji gali kainuoti apie 40-60€, o naujų įrankių: na košmaras, nuo 60 iki 200€, bet aš jums šiandien noriu parodyti kaip galima juos atnaujinti ir už protingą kaina.

Įmesiu keletą nuorodų kur elementai yra Li-ion 18650, jie yra pranašesni už NiCd tuo, kad neturi vidinės atminties, tai reiškia, kad betkada galėsite juos pakrauti ir nereikės pilnai iškraut. Jie turi tik pilną iškrovimų ir pakrovimų ciklų skaičių, apytiksliai 500-1000kartų. Plius dar gaunate ir žymiai didesnę talpą – nuo 2600mA ir daugiau. Per video aš padariau 6000mA talpos akumuliatorių. Jam be abejo reikės ir kontrolinės plokštės kuri apsaugos akumuliatorių nuo gilaus iškrovio ir todėl, kad neperkrautumėt akumuliatoriaus, nes jie šioje vietoje yra labai jautrūs.

Dar labai noriu paminėti – jei jūsų senas akumuliatorius buvo NiCd, tai jo pakrovėjas netiks Li-ion akumuliatoriams. Vaizdo įraše taip pat yra parodyta, kaip perdaryti pakrovėją.

Jei jūsų senas akumuliatorius yra Li-ion, tai jums nereikės perdarinėt pakrovėjo, tik reikės pasikeisti naują akumuliatorių viduje.

Smagaus ŽIŪRĖJIMO

Produktus galite įsigyti:

Kinijoje čia (siuntimo trukmė ~1mėn.):

  • 3S 40A ličio baterijų įkroviklio apsaugos plokštė – Čia
  • Li-ion akumuliatoriu apsaugos plokštės – Čia
  • LiitoKala HG2 18650 3000mah“ įkraunami akumuliatoriai – Čia
  • LiitoKala akumuliatoriai – Čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *